Gastronomie

Hotelová restaurace Terassa

Kde jinde se seznámit s hotelovými hosty ze všech končin světa, než nad perfektně vychlazeným tankovým pivem Staropramen a nad talířem vynikajícího guláše?

Ideálním místem je stylová hotelová restaurace s přátelskou atmosférou, tankovým pivem a mnoha lahůdkami z nabídky zahraniční i domácí kuchyně. Dveře dokořán mají také hosté, kteří nejsou ubytováni v hotelu – přijďte si k nám vychutnat dobré jídlo nebo se pobavit u sportovního přenosu. Každý všední den nabízíme také obědy z naší speciální denní nabídky.

Snídaňová restaurace

Začněte den skvělou a pestrou snídaní v prostorné hotelové restauraci.

Ta je vám k dispozici nejen ráno, ale i v případě, že si s pobytem objednáte polopenzi. Pokud uvažujete o uspořádání firemního večírku, oslavy promoce, rautu, oslavy svatby či jen velké večeře pro přátele, tento prostor je ideální.

Letní zahrádka

Na čerstvém vzduchu chutná nejlépe! Výhled do zeleně a slunce ve tváři si užijete na letní zahrádce umístěné hned vedle několika stovek hektarů bohaté zeleně.

Zahrádka je pro vaše gurmánské potěšení otevřena od května až do září a její atmosféra okouzlí obzvlášť ve večerních hodinách, kdy si zde ve světle lamp naplno vychutnáte příjemné ticho klidného zákoutí Prahy. Maminky s dětmi a hlavně děti samotné ocení hotelové dětské hřiště z přírodních materiálů, které se nachází hned na dohled.

Lobby bar

Někdy přijde touha na chvíli vypnout, relaxovat a jenom sledovat dění.

Právě k příjemnému nicnedělání, pro popíjení povzbuzující kávy či posezení a prohození pár přátelských slov u skleničky něčeho dobrého je jako stvořený lobby bar, vaše místo pro odpočinek i setkávání. Od odpoledne do druhé hodiny ranní je zde příjemná obsluha připravena nabídnout vám pravou italskou kávu. Uvolněte se a nechte čas jen tak plynout.

Music club

Toužíte vyměnit ticho hotelového pokoje za trochu vzrušení a zábavy? Zamiřte na party do hotelového klubu.

Příjemně posedíte, poslechnete si hudební výběr oblíbených pražských DJ a užijete si pravou atmosféru mladého klubu, který tepe životem. Skvělou párty s výběrem drinků a koktejlů si můžete užít bez obav – vždyť nemusíte nikam řídit, pokoj se nachází jen pár minut od vás. Připravte si program podle svého gusta – pokud toužíte uspořádat privátní akci, oslavit narozeniny, nebo rozjet nezapomenutelný firemní večírek, jsme tu pro vás.

Fun in Prague Fun in Prague

Další hotely

 

Hotel Atos

Mělnická 13, Praha 5

+420 251 512 890

Prádelna oděvů

Hotel City Centre

Revoluční 1081, Praha 1

+420 224 814 650

Hotel v centru Prahy

Hotel City Central

Sokolská 1492/21, Praha 2

+420 242 430 003

Blízko centra Prahy

Hotel City Inn

Hybernská 13, Praha 1

+420 224 216 776

Hotel v centru Prahy

Hotel City Club

Sokolská 1884/10, Praha 2

+420 224 261 371

Parkování v garáži